اخذ گواهینامه ایزو


ارائه مزایای محسوس به مشتریان با کسب گواهینامه ایزو

دریافت گواهینامه ایزو برای یک شرکت دستاوردی بزرگ محسوب می شود. این امر اطمینان می دهد که خدمات تامین کننده دارای گواهینامه مطابق با معیارهای بین المللی است و این سازمان قادر است ادعای خود درمورد کیفیت ثابت کند. کاملا مشخص است که مجموعه استانداردهای ایزو 9000 در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت بطور جهانی شناخته شده هستند.

همچنان که این موضوع دلیل خوبی برای اخذ گواهینامه است، مشاهده مزایای ملموس موضوعی است که مشتریان بیشترین اهمیت را به آن می دهند. فرآیندهایی که دارای گواهینامه ایزو هستند به سازمان کمک می کند خود را در مسیر پیشرفت مستمر قرار دهد.

گواهینامه ایزو به مشتری نشان می دهد که شرکت مربوطه متوجه امر کیفیت است، و فرآیندهایی در اختیار دارد که به تحقق نیازهای مشتری کمک می کنند. هنگامی که این فرآیندها باعث کیفیتی پایدار می شود، شرکت و مشتری مزایای مالی کسب کرده و از ارتباط با یکدیگر سود می برند.

داشتن گواهینامه ایزو هنگام ارزیابی پیشنهادات سازمان ها که رزومه برابری دارند عامل تصمیم گیری مناسبی برای مشتریان محسوب می شود. ثبت نظر شما

نام :

ایمیل :

نظر :آخرین مقالات


پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا